Chcete si prodloužit životní cyklistickou sezónu,
ale už Vám nestačí síly?
Chcete začít sportovat,
ale máte obavu z překonání náročných začátků?
Jste po úraze nebo operaci
a pohybové či jiné zdravotní omezení Vám nedovolí v klidu si užít jízdu na kole?
Trávíte denně mnoho času v zácpách či MHD
a hledáte efektivní řešení pro dopravu po městě?
Jste aktivní sportovec s dobrou kondicí,
ale chcete si užívat dynamickou elektro jízdu na svých oblíbených tratích?
Žijete s hendikepem a řešíte otázku mobility
ve svém okolí?

Existuje mnoho důvodů proč si pořídit elektrokolo. Najděte i Vy ten svůj na příkladu této rodiny:
Maminka je po operaci kolene a její pohybové omezení jí už neumožňuje účastnit se rodinných cyklo výletů jako dříve. Jezdí tedy na elektrokole a těší se na každou další vyjížďku. Otec je fanda do kol a většinou jezdí po okolí na svém horském kole. Když však jede s partou mladých bikerů, nestačí jim do kopců a oni na něj musí stále čekat. Na společné túry vyráží s elektrokolem a ještě neprohrál žádnou vrcholovou prémii. Starší syn je na tom s kondicí o dost lépe. Ale čas od času si však půjčí tátovo elektrokolo, aby si užil více zábavnou a dynamickou jízdu po okolních vršcích. Druhý syn pracuje ve velkém městě a do práce to má asi půl hodiny autem nebo městskou dopravou. Zkusil to i párkrát na kole, ale to se musel každé ráno po příjezdu sprchovat. Dnes jezdí za příznivého počasí na elektrokole. V práci je za 15 minut, protažený a nezpocený. Dcera, která není velkým příznivcem sportu, se rozhodla shodit pár přebytečných kil. Jízda na elektrokole ji začala velmi bavit, protože se u ní moc nezadýchá. A navíc díky aktivitě v nízké srdeční frekvenci jde hubnutí jedna radost. A babička s dědou? Ve svých sedmdesáti letech jezdí na elektrokole po okolí i na občasné nedělní výlety.

Jak se do projektu přihlásit a co to obnáší?
Myslíte, že by Vám elektrokolo mohlo pomoci v každodenním životě, nebo ho dokonce změnit k lepšímu? Zašlete nám motivační dopis s vlastním příběhem (důvody, proč si myslíte, že byste měli být do projektu vybráni právě Vy) společně s Vaší fotografií nebo krátkým videem a získejte elektrokolo zdarma.

Pokud naši porotu zaujme právě Váš příběh, zapůjčíme Vám elektrokolo Apache na dobu 3 až 4 měsíce, během které budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jak moc velkým přínosem pro Vás elektrokolo může být a zažívat každodenní jízdu na kole bez námahy. V případě splnění všech podmínek vyplývajících z Vaší účasti v projektu, Vám zapůjčené elektrokolo nakonec darujeme.

Cílem tohoto projektu je nejen pomoci vybraným aktérům, ale také ukázat ostatním lidem s podobnými potřebami, že elektrokolo může výrazným způsobem změnit i jejich život. Proto budeme v průběhu trvání projektu sledovat Váš příběh a prezentovat ho prostřednictvím vlastních internetových stránek, sociálních sítí a mediálních partnerů projektu. Použité materiály pak využijeme také v propagační kampani. Na určitou dobu se z Vás stane oficiální tvář značky Apache Bicycles.

Jak se přihlásit?
Zašlete nejpozději do 31. května 2015 motivační dopis s vlastním příběhem společně s fotografií nebo krátkým videem na e‑mail menizivot@apache-elektrokola.cz.
Hlavní mediální partner: